Jdi na obsah Jdi na menu
 


Technické služby

    Technické služby Jeseník a.s je prosperující společnost regionálního významu, která zajišťuje  mnoho služeb nejen pro Jeseník, ale také pro většinu měst a obcí regionu.

 • Provoz správy a údržby komunikací:
  provádí zejména opravy, údržbu, výstavbu komunikací, chodníků, parkovišť a ostatních ploch. Dále provádí zimní údržbu, čištění, dopravní značení, odvodnění, zemní práce, dláždění, stavební práce 
 • Provoz správy a údržby zeleně:
  provádí zejména údržbu veřejné zeleně v Jeseníku, sečení trávníků, výsadbu okrasných záhonů, keřů a stromů, údržbu dětských hřišť, soch, laveček, parků, úklid veřejných zelených ploch, hřbitovů, správa a údržba městského lesa apod.
 • Provoz správy a údržby majetku : provozuje zejména veřejné osvětlení (údržba, opravy, obnova světel, revize, regulace spotřeby el. energie, výměna svítidel, kabelů a regulátorů apod). Vybavená autodílna zajišťuje opravy veškeré vlastní techniky a také nabízí běžné opravy vozidel pro veřejnost, servis klimatizací, výrobu hydraulických hadic, mytí vozidel, pneuservis, likvidaci autovraků, zámečnické práce aj.
 • Provoz likvidace odpadu :
  zajišťuje pro téměř celý okres svoz komunálního odpadu (popelnice, kontejnery), vývoz košů, odstraňování domovního a ostatního odpadu na vlastní řízené skládce u Supíkovic.
 • Provoz separace odpadu :
  zajišťuje pro celý region svoz a dotřídění separovaného odpadu (plast, papír, sklo čiré, sklo barevné, kov, tetrapak), svoz, skladování a předávání k odstranění nebezpečného odpadu, provozuje sběrné dvory, provádí zákonnou evidenciodpadů i pro jiné subjekty apod.
 • Provoz pohřebnictví:
  zajišťuje pro celý region komplexní služby v obstarávání pohřebnictví, provozuje vlastní obřadní síni, provádí správu hřbitovů.
   

Kontakt:
spojovatel: 584 411 541
fax : 584 412 253

email : vedeni@tsje.cz
 

     

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 25504
Měsíc: 63
Den: 6